ادکلن های برتر زنانه 2018

عباس اسماعیلی 1 سال پیش 0 دقیقه مطالعه
ادکلن-های-برتر-زنانه-2018
همه میدانند که چقدر استفاده از عطر و ادکلن برای خانم ها اهمیت دارد . استفاده از ادکلن مناسب می تواند تاثیر مثبتی در روحیه و افزایش اعتماد به نفس خانم ها داشته باشد .

شاید برای شما هم جالب باشد که چرا عطرها به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم شده اند؟ شده اند؟ پوست آقایان نسبت به خانم ها پرموتر و ضخیم تر است ولی آیا این تفاوت در پوست سبب تقسیم بندی عطرهای زنانه و مردانه شده است؟ طبق تحقیقاتی که برروی پوست خانم ها و آقایان انجام شده از نظر میزان ترشحات چربی تفاوت چندانی میان پوست خانم هاو آقایان وجود ندارد پس دلیل این تفاوت عطر زنانه و مردانه در چیست؟
حقیقت این است که پوست بدن هرکسی اعم از زن بودن یا مرد بودنش، شیمی مخصوص و منحصر به فرد خودش را دارد به همین دلیل است که هر کسی باید بدنبال عطر مناسب خود بگردد بسیای بر این باورند که عطر ماندگار است و می تواند خاطره ای را تا مدتها در ذهنها باقی بگذارد بنابراین انتخاب یک عطر مناسب و خوشبو برای مهمانی ها و ایونت ها و باقی ماندن در خاطره ها می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

در ادامه به تعدادی از ادکلن های الهام بخش برتر زنانه سال ۲۰۱۸ میپردازیم :

Narciso Rudriguez
ادکلن نارسیسو رودریگز در سال 2003 با رایحه گل و چوب برای خانم ها معرفی شد. یک ترکیب بسیار خوب برای هر لحظه ای از روز.

Bulgari BVLGARI Roseادکلن رز بولگاری عطری لطیف و آرامش بخش دارد. این ادکلن با بوی دلچسب و بی نظیر خود ماندگاری مناسبی دارد که در شیشه های بسیار زیبا ارائه می شود.

Elizabeth Arden Provocativeرایحه این ادکلن بسیار مجذوب کننده است و کم تر کسی رایحه ای شبیه به این به مشامش رسیده. این ادکلن مناسب محل کار و محیط های رسمی می باشد.Chanel Coco Mademoiselleغیر ممکن است کسی به این عطر کلاسیک شنل علاقه مند نشود. این پرفیوم در سال2001 معرفی شد و هنوز جزء محبوب ترین هاست.Marc Jacobs Daisyدیزی به شما حس تازگی می دهد. طراحی بطری و نام آن، برگرفته از نام یک شکوفه میوه است. نه تنها نام آن بلکه رایحه آن نیز، گل و ترکیب بسیار خوبی از عطر که شامل توت فرنگی، برگ های بنفش و یاسمن است .


Victoria's Secret Bombshell

این عطر بوی فوق العاده ای دارد. رایحه ای از رایحه گل ها و میوه ها حاوی نت هایی از میوه های پرشور بنفش است که از طریق یک ترکیب فوق العاده برای به دست آوردن رایحه ای شگفت انگیز و ویژه می باشد. این عطر به تمام زنان اختصاص داده شده است نه فقط برای یک دسته خاص. رایحه این عطر اندکی شیرین است به شما حس آرامش و اعتماد بنفس می دهد.

 

امتیاز شما ثبت شد.
0.0 از 5
2 1


دیدگاه شما (لطفا عضو شوید)
دیدگاه
عباس اسماعیلی
0
بنده شخصا مخالف ریبوت کردن فیلم ها هستم. به نظر بندۀ حقیر ریمستر کردن فیلم ها خیلی بهتر از ریبوت کردن هستش. اینطوری هم فیلم های قدیمی با ریبوت کردن زیر سؤال نمیرن و هم کیفیت خوب فیلم های قدیمی در دسترس هس؛ ضمن اینکه خاطراتِ یک فیلم هم دوباره زنده میشن! 🙂
0
مطالب مرتبط