۹ مورد لباس و استایل مردانه که زنان دوست دارند

بنیامین هژبری 2 سال پیش 3 دقیقه مطالعه
۹ مورد لباس و استایل مردانه که زنان دوست دارند
وقتی استایلِ شما خودش رو خوب نشون بده و حرف بزنه دیگه نیازی نیست شما کلمه ای به زبون بیارین. این یه حقیقته برای یک جنتلمن واقعی. یک شوالیه ی خوشتیپ قد بلند و در کسوت مد روز؛ میتونه دل هر خانومی رو ببره. به موارد زیر توجه کنید و مطمئن باشید که جذاب به نظر می رسید.

۹- یک جفت کفش مناسب

یک جفت کفش مناسب یکی از ضروری ترین عناصر در استایل است که می تواند حرف های بسیاری در مورد یک شخص بگوید. هر دختر یا خانمی  می داند که کفش باید شسته و رفته باشد و همرنگ با شلوار یا تیره تر باشد. به همین دلیل خانم ها اغلب به این عنصر در تیپ های مردانه توجه می کنند.

۸- یه پیراهن رسمی

یکی از اصلی ترین گزینه های لباس که هیچوقت از مد نمی افتد و یکی از لباس های مورد علاقه ی ستارگان هالیوودی و ورزشکارانِ مشهور می باشد. یک پیراهنِ بدون یقه با دکمه هایی که در جلوش قرار داره چیزیه که بیشتر خانوم هارو محو خودش میکنه!

۷- پیراهن سفید و شلوار جین

شلوار جین و پیراهن سفید یک ست کامل اما بسیار زیبا است که هیچ کس نمی تواند با آن اشتباه کند. این سبک لباس باعث می شود تا مردان به نظر مردانه تر و جذاب تر به نظر برسند.

۶- ژاکت یقه هفت

زنان مردانی که ژاکت های یقه هفت می پوشند را دوست دارند. هنگامی که این لباس توسط یک مرد پوشیده می شود، این تصور را در ذهن یک خانم به وجود می آورد که مردی خوب است و کسی است که می تواند از خودش مراقبت کند.

۵- پیراهن های آستین بلند با آستین تا شده و یک کروات باریک

این ظاهر یک ترکیبِ بینظیر از شیک بودن و غیر رسمی بودنه. آستین های بالا زده و کراوات که به شما حسِ یه ظاهرِ راحت رو میده ؛ انگار که دارید میگید : من سرم شلوغه ، اما شغل من تنها اشتیاق (علاقه ی) من نیست!

۴- کت و شلوار مخصوص

کت و شلوار سبکی کلاسیک است و هرگز از مد نمی افتد. با یک کت و شلوار مناسب و شیک می توانید بسیار برازنده به نظر برسید. شرط خوبی است که یک مرد با پوشیدن یک کت و شلوار بسیار مناسب، یک مرد رویایی برای هر زنی باشد.

۳- اکسسوری های زیبا

اکسسوری، ساعت هایی با بندهای چرمی و یا انواع بافته شده  آنها در اوج محبوبیت این فصل هستند. این ها  مواردی هستند که برای دختران واقعا جذاب هستند.

 ۲- کلاه

هنگامی که به اکسسوری هایتان کلاه را اضافه کنید، می توانید مطمئن باشید که واقعا می تواند لباس و استایل هر مردی را تغییر دهد و او را از جمعیت جدا کند. بنابراین کلاه مناسب را انتخاب کنید و آماده باشید که توجه دختران را به خود جلب کنید.

۱- جلوه و ظاهری عالی

یک مرد می تواند از لباس های شیک و اکسسوری های مرسوم را استفاده کند، اما تا زمانی که شسته و رفته و مرتب به نظر بیاید، می تواند احساس خوبی به ما بدهد. ظاهر تمیز و شسته شده همیشه یک معرفی نامه خوب است از مردی که می خواهد زنان او را دوست بدارند.

امتیاز شما ثبت شد.
0.0 از 5
0 0