تابستان چه رنگ‌هایی بپوشیم

بنیامین هژبری 2 سال پیش 2 دقیقه مطالعه
تابستان چه رنگ‌هایی بپوشیم
تابستان هست و رنگ های گرم که میشه گفت بهترین زمان هست که لباس های این رنگیمون رو از کمد بیاریم بیرون و استفاده کنیم. امروز تو این مطلب میخوایم راجع به چندتا رنگ گرم تابستانه صحبت کنیم که حتما باید از فرصت استفاده کنیم و بپوشیمشون.

رنگ قرمز
شاید قرمز به‌نظرتان زیادی «توی چشم» به‌نظر برسد، اما قرمز که فقط قرمز آتشین و گلی نیست. رنگ قرمز انواع مختلفی دارد که بسیاری از آن‌ها ملایم هستند، اما همچنان شور و حرارت و قدرت و انرژی خود را که نماد رنگ قرمز است، حفظ می‌کنند. اصلا وقتی به تابستان و رنگ لباس تابستانی فکر می‌کنید، اولین رنگی که به ذهنتان می‌رسد، رنگی غیر از قرمز است؟ قرمز را می‌توانید با سبز که رنگ مکملش است، ست کنید یا با نارنجی که هم‌خانواده‌اند. قرمز و مشکی هم که همیشه بینظیر و جذاب است.

صورتی کثیف
لازم نیست حتما صورتی عروسکی بپوشید؛ صورتی هم طیف‌های متعددی دارد؛ یکی از جذاب‌ترینشان صورتی چرک است که به‌قول معروف اصلا هم لوس نیست و بسیار هم مناسب تابستان و لباس تابستانی است. بااینکه صورتی، رنگی خنثی نیست، اما مثل رنگ خنثی با بسیاری از رنگ‌های دیگر ست می‌شود (نگفتیم همه رنگ‌ها؛ هر رنگی را هم با صورتی نپوشید). قصد نداریم مسئله رنگ‌ها را جنسیتی کنیم، اما صورتی را بیشتر خانم‌ها می‌پسندندو بنابراین استایل صورتی برای یک خانم، بیشتر استایلی لیدی‌طور به‌شمار می‌آید؛ بنابراین می‌توانید بلوز دامن، پیراهن، مانتوی خانمانه و… بپوشید.

پرتقالی
احتمالا شما هم کمتر از این رنگ استفاده کرده‌اید؛ اما پرتقالی، یکی از بهترین انتخاب‌های تابستانی است. هرسال سلبریتی‌های زیادی را با لباس پرتقالی برروی فرش قرمزهای تابستانی مشاهده می‌کنیم. پرتقالی جزو خانواده نارنجی‌ها حساب می‌شود و رنگ مکملش هم سبزآبی است که باهم ترکیب خوبی می‌سازند.

زرد
مگر امکان دارد که پالت رنگی تابستانی بدون زرد تکمیل شود؟ رنگ خورشید و یکی از شادترین رنگ‌های پالت. رنگ زرد به شما انرژی و نشاط می‌دهد (به‌خصوص زردهای روشن‌تر). رنگ بنفش و زرد مکمل هم هستند و یکی از بهترین ترکیب‌های دنیا را می‌سازند. فقط یادتان باشد که از رنگ زرد با حجم خیلی وسیع در استایلتان استفاده نکنید، چون اصطلاحا چشم را می‌زند و استایلتان خسته‌کننده به‌نظر می‌رسد.

آبی
شاید فکر کنید که آبی رنگ سرد و بی‌روحی است و به‌درد فصل تابستان نمی‌خورد، اما یادتان باشد که همیشه باید تعادل را رعایت کرد. استفاده بیش ازحد از رنگ‌های شاد و روشن در تابستان، کم‌کم خسته‌کننده و آزاردهنده می‌شود؛ بنابراین سعی کنید که حتما سایه‌هایی از رنگ آبی نیز در استایلتان به‌کار ببرید، یا برعکس استایل آبی را با کمی رنگ شاد و تابستاتی مثل نارنجی (رنگ مکمل آبی) ترکیب کنید.

امتیاز شما ثبت شد.
0.0 از 5
0 0