افسانه عمادی

افسانه عمادی

3 مطلب موجود میباشد.
beauty of marilyn monroe
0 دقیقه مطالعه

آنچه باید در مورد مراقبت های زیبایی مرلین مونرو بدانید

3 هفته پیش

مرلین مونرو بازیگر ومدل مشهور آمریکایی بود. که علاوه بر بازیگری، به لب‌های قرمز خیره کننده تا فرهای پلاتینیوم که جزوعلامت تجاری او محسوب می شدند نیز شهرت داشت. او از سال1950 تا کنون به عنوان نماد زیبایی و جذابیت شناخته می شود. مرلین به جواهرات و زرق و برق میل زیادی داشت که امروزه در بین بسیاری از ما طنین انداز شده است. به بهانه ی انتشار اولین تریلر از فیلم Blonde، در این مقاله قصد داریم راجع به مراقبت های زیبایی مرلین مونرو ستاره ی هالیوودی صحبت کنیم و رازهای جذابیت او را با شما در میان بگذاریم.

0 0 دیدگاه
Balenciaga X Adidas
0 دقیقه مطالعه

همکاری بالنسیاگا و آدیداس در کالکشن بهار2023

در روز یک شنبه 22 می 2022، برای اولین بار فشن شوی بالنسیاگا در نیویورک آمریکا برگزار شد. و از کالکشن بهار سال آینده با همکاری برند معروف آدیداس رونمایی کرد. در مجله مد و فشن ژومنت به این فشن شوی پرحاشیه می پردازیم.

2 0 دیدگاه
همه چیز در مورد استایل مونوکروم
0 دقیقه مطالعه

همه چیز در مورد استایل مونوکروم

استایل مونوکروم یکی از ساده ترین راه ها برای شیک و جذاب بودن است؛ که قواعد خاصی ندارد و خیلی راحت میتوانید از استایل مونوکروم در روزمره و حتی روزهایی که برای بیرون رفتن عجله دارید و وقت کافی برای ست کردن رنگ ها ندارید از آن استفاده کرد. درمجله مد و فشن ژومنت هر آنچه در مورد استایل مونوکروم لازم است بدانید توضیح داده شده ؛پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

2 0 دیدگاه