مهتاب جهاندار

مهتاب جهاندار

5 مطلب موجود میباشد.
choose gloves
0 دقیقه مطالعه

چگونه دستکش برای فصل زمستان انتخاب کنیم

فصل سرما یا همان زمستان فصلی است که باید به تهیه لباس گرم پرداخت تا بتوان در هوای سرد به خوبی باقی ماند. با این وجود باید مراقب دست ها در فصل پاییز و زمستان بود و دستکش های مناسبی را برای آنها تهیه کرد. دستکش هایی با جنس های گوناگون مثل پشمی و چرمی در بازار وجود دارد که هر دو برای زمستان مناسب هستند.

1 0 دیدگاه
Boot & Half Boot Buying Guide
0 دقیقه مطالعه

راهنمای خرید بوت و نیم بوت

بوت و نیم بوت ها کفش های ساق داری هستند که بیشتر در فصل زمستان و سرد مورد استفاده قرار می گیرند. کفش هایی که استایل زیبایی هم به فرد استفاده کننده می بخشد و جذابیت می دهد.

0 0 دیدگاه
coat choose
0 دقیقه مطالعه

نحوه انتخاب پالتو زیبا مناسب خودمان

پالتو یکی از لباس های فصل زمستان و پاییز است که همیشه برای خانم ها انتخاب مناسب یک پالتو در این فصل ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

0
Stylish women
0 دقیقه مطالعه

شیک بودن بانوان در فصل زمستان با لباس هایی منحصربفرد

بانوان همیشه می خواهند آراسته باشند و از لباس شیکی بهره ببرند. زیرا در بحث رسیدگی به زیبایی خود حساسیت بالایی دارند. لباس نیز به عنوان بخشی از این آراستگی برای بانوان اهمیت کمی نداشته و باعث می شود که همیشه برای خرید مدت زمان طولانی را صرف خرید لباس نمایند.

0 0 دیدگاه
fashen london
0 دقیقه مطالعه

هفته مد لندن با لباس های مردانه جذاب: استعدادهای نوظهور

صحبت در طول هفته مد لندن ممکن است با عدم وجود طراحان بزرگ ، برنامه پراکنده و مدت زمان برگزاری این رویداد جدا باشد، با این وجود ، یک مورد که همه می توانند در مورد آن اتفاق نظر داشته باشند این است که استعداد طراحان لباس مردانه در لندن هنوز قوی است.

0