بهترین انتخاب‌های مدل مو از دورهمی‌ تا مهمانی

بنیامین هژبری 2 سال پیش 2 دقیقه مطالعه
How-to-Elevate-Your-Hair-Look-in-Best-Ways
از مهمونی‌ها تا عکس گرفتن‌ها و حتی دورهمی‌ها بهانه خوبی هست تا لباس‌های مجلسی خودمون رو بپوشیم. اما‌ می‌دونیم که هیچ تیپی بدون موهای آراسته کامل نیست. یک گیره سر با مروارید می‌تونه تغییر زیادی به وجود بیاره. یا حتی یک روبان پارچه‌ای می‌تونه ظاهری متفاوت ایجاد کنه. برای راهنمایی‌هایی از این دست ما به چهار روش گوجه‌ای، دم اسبی، با استفاده از اکسسوری‌ها و روبان‌ها مدل‌ها رو توضیح میدیم و از هر کدوم چند مثال می‌زنیم تا بهترین‌ها رو معرفی کنیم.

دم اسبی

مدل دم اسبی این سال‌ها از مدل شل و اصطلاحا رو به پایین بسته شده تا بالا بستن به صورت مجلسی است. با جمع  کردن موها به صورت دم اسبی در هر دو حالت و یا اضافه کردن بعضی زیبایی‌های جذاب می تونیم به موها زیبایی بدیم.

استفاده از روبان

روبان یک جلوه دهنده ظریف برای بیشتر تیپ‌هاست که می تونه در روش‌های متفاوت دوباره و چندباره استفاده بشه. اینکه از روبان‌های بزرگ و خوابیده انتهای موی بافته شده یا به دور چند رشته موی بافته شده یا دم اسبی استفاده بشه، یه فریبندگی خاصی به مو اضافه می‌‌کنه.

دم خرگوشی یا کلوچه‌ای

مدل کلوچه‌ای ساده که از پایین بسته شده باشه مدل مویی هست که با هر تیپی هماهنگی داره. همونطور ساده میشه رها کرد یا اینکه اگر با لباس ما هماهنگی داشت یک تور جالب می‌تونه اون رو به راحتی زیبا و باشکوه کنه. می‌خواید یکم موها رو بالاتر ببرید؟ مدل بافت فرانسوی رو امتحان کنید و از چند سنجاق مدل زمستونی برای زینت دادن به موها و زیباتر کردن تیپتون استفاده کنید.

اکسسوری‌ها

اضافه کردن اکسسوری شاید بشه گفت راحتترین و در حین حال عادی‌ترین کاری است که بشه موها را شیک جلوه داد. خلاق باشید و اجازه بدید که ذهنتون نسبت به این موضوع آزاد باشه. می‌تونید موهاتون رو با انواع کلیپس‌ها، کش‌های سر و حتی در خیلی موارد می‌تونید از تورهای مو استفاده کنید.

امتیاز شما ثبت شد.
0.0 از 5
0 0